Otázky a odpovědi

Ano. Po úspěšné registraci vám bude vygenerován odkaz/iframe/qr kód pro rezervační formulář, který si můžete přidat na svou webovou stránku. Tento odkaz naleznete po přihlášení se do rezervačního systému v sekci Rezervační formulář.

Náš rezervační systém umožňuje částečné přizpůsobení si rezervačního formuláře podle svého vkusu, aby designově zapadal i do vaší webové stránky.

Pro každou vaši službu si můžete určit, jakou částku požadujete od zákaníka předem. Může to být plná částka za službu nebo pouze její část.

Pokud si zákazník rezervuje termín pro takovou službu s povinností platby, bude při rezervaci přesměrován na platební bránu. Po zaplacení bude jeho rezervace potvrzena. Na zaplacení bude mít zákazník 30 minut. Po tuto dobu zůstane jeho termín obsazen. Pokud však nedojde k platbě během 30 minut, rezervace bude zrušena a termín bude uvolněn pro dalšího zákazníka.

Po skončení měsíce Vám bude zasláno vyúčtování. Platby budou na Váš účet vypláceny jednou měsíčně. Vždy za předchozí měsíc. Všechny transakce budete moci vidět v administračním rozhraní.

Poplatek za zprostředkování platby představuje 2.8% z celkové částky platby + 8 Kč.

Minimální částka platby je 100 Kč.

Náš rezervační systém funguje jako webová aplkace. Nemusíte si tedy do telefonu stahovat ani instalovat žádnou aplikaci. Můžete si ji však přidat na plochu, abyste nemuseli vždy zadávat webovou adresu.

Podrobný návod naleznete na našem blogu: Jak si přidat booqme aplikaci na plochu mobilního telefonu?

Ano. Balík starter bude pro Vás vždy zdarma. Budete si moci vytvořit 100 rezervací měsíčně.

SMS notifikace si umíte aktivovat a nastavit v administračním rozhraní. Vaši zákazníci nebo zaměstnanci budou následně dostávat SMS upozornění o blížícím se termínu rezervace, vytvoření rezervace, případně zrušení rezervace. Text a načasování zprávy si také můžete nastavit.

Pro zasílání SMS notifikací si nejprve potřebujete dobít kredit ve vašem Booqme účtu v sekci Přehled. Minimální částka dobití kreditu je 100.00 Kč. Cena jedné SMS je 2.00 Kč. Každých 70 znaků se počítá jako jedna zpráva.

SMS notifikace lze posílat na pouze telefonní čísla následujících zemí:

Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Kypr, Česká republika, Černá Hora, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Řecko, Nizozemsko, Chorvatsko, Irsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyš , Makedonie, Maďarsko, Malta, Monako, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švýcarsko, Švédsko, Itálie, Ukrajina, Vatikán a Velká Británie

Cena pro všechny tyto země je stejná a to 2.00 Kč za zprávu. Každých 70 znaků se počítá jako 1 SMS zpráva.

Po vytvoření rezervace obdrží Váš zákazník potvrzující email. Email bude obsahovat všechny důležité informace ohledně rezervace jako jsou místo, termín a čas. Kromě toho bude v emailu i rychlý odkaz na uložení termínu do google nebo apple kalendáře.